Online Eğitimler

JavaTürk Online Eğitimleri

JavaTürk olarak uzun süredir kurumsal olarak vermekte olduğum eğitimleri daha geniş bir alanda sunmak amacıyla online eğitimler başlattım. Çalışanlar olsun, öğrenciler olsun, gündüzleri eğitimde harcamak her zaman yapılabilecek bir şey değil. Bu amaçla GoToTraining alt yapısını kullanarak, sanal sınıf (virtual class) ortamlarında, hem görüntülü, hem sesli, hem de yazılı araçları kullanarak, sadece zaman birliği prensibine bağlı kalarak yapılacak olan online eğitimler, sınıf içi eğitimleri sağladığı faydayı sağlamaktan geri kalmayacaktır.

Açılan eğitimlerle ilgili en geniş bilgiye bu blogun Eğitimler sayfasından ulaşabilirsiniz. İlk etapta aşağıdaki eğitimler açılmıştır:

Bu ve açılacak diğer eğitimler belli aralıklarla tekrar edecektir.

Her eğitimin ücret detayları eğitim sayfasında bulunmaktadır. Eğitim menüsündeki bağlantılardan eğitim detay sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Şu anda açılan eğitimlerin planı şu şekildedir:

GoToTraining alt yapısı, son derece etkileşimli bir sanal eğitim ortamı sunmaktadır. Mikrofonu ve kamerası olan bir makinayla, sadece tarayıcınız üzerinden sanal eğitim ortamlarına ulaşabilirsiniz. Eğitim ortamında katılımcıların gerek yazı ile gerek ise mikrofonları ile sınıf ortamına katkı yapmaları, soru sormaları hatta ekranlarını paylaşarak makinalarındaki çalışmalarını katılımcılarla paylaşmaları mümkün olacaktır. Ortamlarda yapılacak eğitimler kayıt altına alınacak ve sonradan eğitim sayfasından erişime açılacaktır.

Ücret:

Java ile Nesne-Merkezli Programlamaya Giriş ve Java ile Nesne-Merkezli ve Fonksiyonel Programlama eğitimleri için:

  • Kurumsal katılımcılar için 1,250 TL + KDV (Kurumsal katılımcılara istemeleri halinde fatura verilecektir.)
  • Bireysel katılımcılar için 1,000 TL + KDV
  • Öğrenci katılımcılar için 750 TL + KDV

Tasarım Kalıpları eğitimi için:

  • Kurumsal katılımcılar için 1,250 TL + KDV (Kurumsal katılımcılara istemeleri halinde fatura verilecektir.)
  • Bireysel katılımcılar için 1,000 TL + KDV

Clean Code eğitimi için:

  • Kurumsal katılımcılar için 500 TL + KDV (Kurumsal katılımcılara istemeleri halinde fatura verilecektir.)
  • Bireysel katılımcılar için 350 TL + KDV
  • Öğrenci katılımcılar için 250 TL + KDV

(Öğrenciden kasıt çalışmayan üniversite öğrencileridir. Öğrencilerinin bu indirimden faydalanabilmeleri için, öğrencilik bilgilerini, öğrenci email adresini kullanarak egitim@javaturk.org adresine göndermeleri gereklidir.)

İki kişi aynı anda kayıt yaptırması durumunda, iki kişiye de %20 indirim uygulanacaktır. Bu durum kurumsal katılımcılar için geçerli değildir.

Java ile Nesne-Merkezli Programlamaya Giriş, Java ile Nesne-Merkezli ve Fonksiyonel Programlama ya da Tasarım Kalıpları eğitimlerinden birini alana bu eğitim %50 indirim ile sağlanacaktır. Bu üç eğitimden birini alan katılımcı, Clean Code’un açılan ya da ileride açılacak eğitiminlerinden herhangi birine kayıt olabilir.

Erken kayıt halinde, peşin ödeme (havale ve EFT) yapılırsa %10 indirim uygulanacaktır. Erken kayıt 6 Mart Cuma günü saat 17:00’da bitecektir. Erken kayıttan faydalanmak isteyenlerin bu vakite kadar ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

  • Birden fazla indirim aynı anda kullanılamaz.
  • PayPal yoluyla yapılacak ödemelerde indirim uygulanmayacaktır.

Kayıt olmak için şu bağlantıları kullanabilirsiniz:

İleride açılması beklenen eğitimler için sıklıkla eğitim kataloğunu kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Bekleriz efendim 🙂

Bu yazı toplam 892 defa görüntülenmiştir.